Fabrika Isıtma Sistemleri

Yüksek tavan, geniş alan, çok fazla ve büyük ekipmanlar ve sürekli giriş çıkış sebebi ile ısı kaybı etmenlerini göz önünde bulundurarak fabrikalar ve üretimhanelerin en büyük sıkıntılarından biri ısınmadır. Özellikle Eskişehir gibi çetin ve uzun kış koşullarına sahip illerde ısıtıcı gibi klasik çözümler yetersiz kalır ve iş gücünüzü azaltarak veriminizi azaltır.

 

Ne kadar büyük olursa olsun sahip olduğu alanda her bölümün gerektiği kadar sağlıklı olarak ısıtılması hizmetini Özgür Doğalgaz radyan ısıtma sistemleri ile çözüyor. Konusunda Eskişehir’in en tecrübeli firması olan Özgür doğalgazın daha önce yaptığı uygulamaları incelemek için referanslar bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

 

Fabrikalarınıza yapacağımız keşif ve inceleme çalışması ile sizlere ihtiyacınız olan hizmeti en az yakıt yakacağınız şekilde projelendirerek uzun zaman sıkıntısız bir şekilde verimli çalışmalarınızda yardımcı oluyoruz.

 

Özgür Doğalgaz olarak fabrika ısıtma sistemleri olarak boru tip radyant ısıtıcılar ve doğalgazlı sıcak hava üreteç sistemlerini kullanmaktayız.

 

1-) BORU TİP RADYANT ISITICILAR

 

Restoranlar, cafeler, eğlence mekanları, fabrikalar gibi ısı kaybını yoğun olduğu alanlarda kullanılacak en iyi sistemlerden birisi boru tipi radyant ısıtıcılardır.

Bu sistemde yakılan gaz boru içinde dolaşarak ısıtılır ve fanlar yardımı ile ortama yayılır. Ayarlanabilir ısı düzeyleri, büyük alanlara etki etmesi bu sistemin artılarındandır.

 

2-) DOĞALGAZLI SICAK HAVA ÜRETEÇ SİSTEMLERİ

 

Sıcak hava ısıtması için en ekonomik yöntemlerden birisi doğalgazlı sıcak hava üreteç sistemleridir. Ek bir tesisata ihtiyaç duymadan çalışan bu sistem esanjörler ile sıcak hava üfleyerek ortamı ısıtır. Bu sistemlerin en büyük özelliklerinden birisi de yüksek verim ile çalışmasıdır. % 95 in üzerinde verimlilik ile çalışan bu sistemler doğalgazdan tam verim almanızı sağlar.Kullanılacak alanların büyüklüğüne ve iklimine göre farklı kuvvette çeşitlilik göstermektedir.

 

Doğalgazlı sıcak hava üreteç sistemlerinin özelliklerini sırayalaycak olursak;

 

Verimi çok yüksektir.

 

Uzun süreli kullanım sağlar

 

Kullanımı kolay ve bakımı masrafsızdır.

 

Elektronik ateşleme sistemine sahiptir.

 

Programnalabilirlilik özellikleri ile istenilen saatlerde aktifleşme özelliği vardır.

 

Isıtmanın yanında yazın sadece hava sirkülasyonu yapan modülü bulunur.

 

Hermetik ve yarı hermetik çeşitleri mevcuttur.

 

Özgür Doğalgaz ve Mühendislik fabrikalarınızın ısıtma sistemlerini fabrikanıza en uygun sistemi önererek uygulamasını gerçekleştirmektedir. Sitemiz üzerinde form doldurarak ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Görseller